Sekabet Sekabet'te Spor Bahi̇sleri̇ne Ara Vermek Yok!

Jetman

Moderatör
Moderatör
Tipster
Büro Destek
Katılım
3 Tem 2022
Mesajlar
715
Tepki
46
Puan
28
1662221580372.png

SEKABET'TE SPOR BAHİSLERİNE ARA VERMEK YOK!​

Sanal Spor Oyunlarına Özel % 25'e Varan Nakit İade Fırsatı İle Lig Heyecanına Devam Et!

KURAL VE ŞARTLAR​


★ Sitemize Jeton Wallet yatırım yöntemleri ile yatırım yapanlar promosyonlar sayfamızda yer alan çalışmalarımızdan yararlanamazlar.

1. Nakit İade bonusu yalnızca SANAL SPOR alanında mevcut sağlayıcılardaki kayıplarınız için geçerlidir.
2. Yatırımınıza ait kaybınızın tamamı Sanal Oyunlar’da olması gerekmektedir. Nakit iade bonusunuzu, kayıplarınızın hemen ardından Canlı Destek hattımıza bağlanarak anlık olarak talep edebilirsiniz.
3. Günlük kayıplarınız karşılığında alabileceğiniz bonus miktarı şu şekilde belirlenmiştir;
100 - 4999 TRY %15
5000 - 19999 TRY %20
20000 TRY üzeri %25

4. Nakit iade bonusundan faydalanabilmek minimum 100 TRY kaybınızın olması gerekmektedir ve para yatırma şartı bulunmaktadır. Gün içerisinde yatırılan tutar üzerinden nakit iade bonusu hesabı yapılacaktır. Yatırımınızdan olan kayıplarınızın yatırım tarihinden itibaren 48 saat içerisinde talep edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde geriye dönük bonus kontrolü sağlanamayacaktır.
5. Bonustan yararlanabilmeniz için bakiyenizin, son 24 saat içinde yatırmış olduğunuz toplam tutarın %10'undan düşük olması gerekmektedir. Ayrıca herhangi bir açık kupon bulunmaması ve Poker, Tavla gibi diğer alanlarda bakiye bulunmaması gerekmektedir.
6. Nakit İade Bonusu, amacı yalnızca oyun oynamak olan üyelere yöneliktir. Kullanıcının farklı amaç ile bonus aldığı tespit edildiği takdirde diğer alanlara girişi engellenebilir ve bonus üzerinden elde ettiği bütün kazançlara el konulabilir.
7. Kullanıcının almış olduğu bonusu kötüye kullandığı veya kural dışı işlem hareketlerinde bulunduğu tespit edilir ise, Sekabet söz konusu bonuslari iptal etme hakkını kendinde saklı tutar.
8. Kullanıcının kural dışı faaliyetlerde bulunduğu yada hile yaptığı tespit edilir ise hiç bir mazeret belirtilmeden Sekabet hesabı kapatılacak ve tüm bakiyesine el konulacaktır.
9. Sekabet herhangi bir bonusdaki kural ve şartları değiştirme yada bonusu tamamen kaldırma yetkisine sahiptir. Herhangi bir bonusun güncel kural ve şartlarını takip etme yükümlülüğü kullanıcının kendisine aittir.
10. Sekabet uygun gördüğü an üyelerinden Kimlik, İkamet Belgesi(son 3 aya ait) vb. belgeleri isteme hakkına sahiptir. Bu belgelerin kullanıcı tarafından ibraz edilmemesi durumunda Sekabet oyuncunun kazançlarını bloke etme hakkını kendinde saklı tutar.
11. Bu kurallara ek olarak sitemizin Genel kural ve şartları da dahildir
 
Üst Alt