KURAL Rolling & Çekiliş Etkinlikleri Kuralları

Admin

Yönetici
Yönetici
Moderatör
Tipster
Büro Destek
Katılım
29 Mar 2022
Mesajlar
230
Tepki
287
Puan
63
Forumda meydana getirmek istediğimiz aile ortamını çekilişlerin zedelemeye başladığını düşündüğümüzde bu faaliyetler amacıyla yazdığımız kurallara uyulmasını umuyoruz.

Gelirse çekiliş ve Rolling faaliyet kategori seksiyon kuralları, bu kurallara mesaj yazıcak , faaliyete katılacak ve faaliyet açacak her bireyin uyması ZORUNLUDUR.

Maddesel Kurallar


1- Gelirse çekiliş ve Rolling faaliyetlerinden mükafat kazanmak amacıyla en az 500 mesajınız olması gerekmekteir. 500 mesajın altı çekilişe alınmayacaktır.

2 - Etkinlik çekilişleri yalnızca BEĞENENLERDEN yapılacaktır. Etkinliği açacak şahıs kabul etmiş sayılır sabit bi şarttır faaliyeti açacak şahıs bu kuralı değiştiremez. Konuyu takip edip ya da totem yapmanızın hedefi parasal bi çıkarsa lütfen takip etmeyin konuyu , forumun hedefi eğlenmektir.

3 - Çekilişleri yalnızca forum moderatörleri yapabilir. Hiçbir üyenin çekiliş yapma hakkı bulunmuyor. Çekiliş yapan üye forumdan uzaklaştıralacaktır.

4 - Çekiliş sonucunda moderatörlerimize özel mesaj atarak, tahrik edici, çekilişe haksız itirazlarda bulunanlar

ilk itirazlarında 1 hafta,
2. itirazlarında 1 ay
3. itirazlarında 1 yıl

Rolling ve Gelirse Çekiliş etlinliklerine mesaj yazması yasaklanacaktır. Kategori banı atılacaktır.

Kategori banı nedir ?
Üye forumu aktif bir şekilde kullanmaya devam edebilir. Gelirse çekiliş ve rolling konularını görebilir ama mesaj yazamaz ve katılamaz. Hem de Rolling itirazlarıyla ilgili itirazların da forumun diğer kategorilerine taşınması yasaktır.
 
Üst Alt