Redfoxbet Çekimini Paylaş Ve Kazan!

Jetman

Moderatör
Moderatör
Tipster
Büro Destek
Katılım
3 Tem 2022
Mesajlar
715
Tepki
46
Puan
28
1656919605241.png
Çekimini Paylaş Bonusu Bu Promosyondan 17.06.2022, saat 00.00'dan sonra çekim yapan tüm üyelerimiz faydalanabilir.


Bu Promosyondan sadece haftada 1 kez yararlanılabilir.


Bu promosyondan faydalanabilmeniz için sitemizde yapmış olduğunuz çekim ekranının miktarı ve süresi ile ekran görüntüsünü forum sayfalarında, Telegram gruplarında, Facebook gruplarında veya Twitter hesaplarınızdan herhangi birinden paylaşmanız gerekmektedir. (Paylaştığınız platformda resmi sayfamızı etiketlemeniz gerekmektedir.)


Forum, Telegram grupları, Facebook gruplarında veya Twitter'da paylaşım yaptıktan sonra; paylaşımınızın ekran görüntüleri ve ulaşım linkleriyle beraber hangi bonusu talep ettiğinizi belirtip info@redfoxbet.com mail adresine kullanıcı adınızı belirterek bildirmeniz yeterlidir. Gerekli kontroller sağlanıp 24 saat içerisinde talep ettiğiniz ödül hesabınıza eklenecektir.


Sosyal medya platformları yetersiz görülürse bonus birimi tarafından hükümsüz sayılabilir. Örneğin hiç arkadaşınızın olmadığı bir twitter, facebook hesabında yaptığınız paylaşım geçerlilik görmeyecektir. Ancak takipçisi yüksek olan bir gruba veya fotoğrafın altına yaptığınız paylaşımlar geçerli görülebilir.


Çekim işleminizden 24 saatin geçmesi durumunda; yapacağınız bonus talepleri geçersiz sayılacaktır.


Promosyon dahilinde alabileceğiniz Freebet / Freespin miktarı aşağıdaki gibidir:

501-1000 > 15 TL

1001-5000 > 20 TL

5000 ve üzeri > 100 TL Freebet/Freespin alabilirsiniz.Almış olduğunuz freebet/freespin ile bakiyenizi 250 TL yaptıktan sonra direkt çekim talebi vermelisiniz. Üstü kazançlar hesabınızdan silinecektir.


Almış olduğunuz freebeti min. 1.85 orandan 2'li kombine ile çevirmeniz gerekmektedir.


Almış olduğunuz freespini Popok Gaming sağlayıcısında ki oyunlarda işlem yaparak anaparanıza yansıyacak kazanç durumuna kadar çevrim yapmanız gerekmektedir.


Herhangi bir kullanıcının kural dışı faaliyetlerde bulunduğu ya da hile yaptığı tespit edilir ise, hiç bir mazeret belirtilmeden RedFoxBet hesabı kapatılacaktır ve tüm bakiyesi bloke edilecektir.


RedFoxBet, herhangi bir promosyondaki kural ve şartları değiştirme yada promosyonu tamamen kaldırma yetkisine sahiptir. Herhangi bir promosyonun güncel kural ve şartlarını takip etme yükümlülüğü oyuncunun kendisine aittir.
 
Üst Alt