Pokerbeta %100 Ilk Üyelik Slot Bonusu

Jetman

Moderatör
Moderatör
Tipster
Büro Destek
Katılım
3 Tem 2022
Mesajlar
715
Tepki
46
Puan
28
1662564925618.png
%100 ilk üyelik slot bonusu
1-)Bu promosyon daha önce siteye yatırımı bulunmayan ve ilk yatırımı gerçekleştiren üyeler için geçerlidir. Minimum 100 ₺ yatırımlarınıza istinaden yaralanabilirsiniz.

2-)Bu promosyondan alinabilecek maximum bonus tutarı 750 TL'dir.

3-)Bu Promosyondan faydalanabilmek için Yatirim isleminizden sonra herhangi bir alana aktarim vede oyunlara katilim saglamadan Canli destek hattimiza baglanip bonusunuzu talep etmeniz gerekmektedir.

4-) Bu promosyondan faydalanan üyelerimiz sadece Casino oyunlarina katilim saglayabilmektedir.Talep esnasinda diger alanlara erisim kapatilacaktir. Bu bonustan yararlanmanız halinde freespin alınan oyunlara giriş yasaktır. Free spin alınması veya bu oyunlarda kullanılması durumunda PokerBeta bonusu iptal etme hakkını saklı tutar.

5-Bu promosyonumuzun yatırım tutarınız ve almış olduğunuz bonusunuzun 6 katı kadar çevrim sağlamanız yeterlidir.

6-)Bu promosyondan faydalanan üyelerimiz ayni yatirimlarinin olasi kayibi için DISCOUNT talep edemezler.
7-)Çekim esnasında bonusunuz sistem tarafından otomatik olarak kesilir, anapara ve bonustan doğan kazanç tamamen çekilebilirdir.

7-) Güncel promosyon ve bonuslari takip etmek ¸yelerimizin sorumlulugundadir. PokerBeta sebep göstermeksizin ilgili promosyon ve kurallarini degistirme hakkini sakli tutar.

:cool:Ayın IP üzerinden yalnızda 1 üyelik promosyondan yararlanabilir. PokerBeta, kullanıcının kural dışı faaliyetlerde bulundugunun yada kötüye kullanımın tespiti durumunda, discountunun iptali hakkını saklı tutar.
 
Üst Alt