İlbet Slot Cashback

Jetman

Moderatör
Moderatör
Tipster
Büro Destek
Katılım
3 Tem 2022
Mesajlar
715
Tepki
46
Puan
28
1659303697791.png

SLOT CASHBACK

Şartlar ve Koşullar:
1.
İLBET Slot CashBack ile oynadıkça kazan. Slot oyunlarında her spininiz için hesabınızda CashBack birikmektedir.
2. CashBack tutarının herhangi bir çevrim şartı bulunmamaktadır, sadece Slot alanında geçerlidir. CashBack ile kazanç sağlamanız durumunda; CashBack tutarı kesilerek, maksimum 50 katı çekim yapabilirsiniz, üzeri bakiye silinmektedir. cashback bakiyesi mevcut iken yatırım yapılır ise; cashback bonusu kesilerek, maksimum kazanç kuralı uygulanacaktır.
3. CashBack miktarını hesabınıza aktarmak için; site hesabınızdan CashBack bölümünden "hesaba aktar" sekmesinden işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. CashBack ile kaybınız durumunda, kayıp bonusu aktarımı yapılamamaktadır.
4. CashBack Bronz, Gümüş, Altın, Elmas ve VIP olarak sınıflandırılmaktadır. Her sınıflandırmanın ayrı bir puantajı olacaktır. Sınıflandırmalar Aylık oyun hacminize göre sistem tarafından otomatik belirlenmektedir.
• Bronz % 0.01
• Gümüş % 0.05
• Altın % 0.10
• Elmas % 0.15
• Vip % 0.25 olarak değerlendirilir.
5.
CashBack ile Minimum 5 TL maksimum 1000 TL aktarım sağlayabilirsiniz. 1000 TL üzeri kazançlar aktarılırken otomatik olarak silinecektir.
6. Rulet, Baccarat, Black Jack, Casino Holdem, Video Poker, Sicbo, Bingo, Craps, Keno gibi oyunlarda ve Onextwo Network, İsoft Bet, Tom Horn sağlayıcılarında CashBack birikmeyecektir. Slot oyunlarında olası bir jackpot kazancında jackpot miktarının % 15i kadar ödeme yapılır ve kalan bakiye hesabınızdan silinecektir.
7. CashBack güncel kural ve şartları takip etme yükümlülüğü oyuncunun kendisine aittir. İlbet bu promosyonu değiştirerek iptal etme, geliştirmek yada red etme hakkına sahiptir. Herhangi bir anlaşmazlık durumunda İlbetin alacağı karar bağlayıcı nitelikte olacaktır.
8. Bu bonus 31/08/2020 tarihinden itibaren geçerlidir.
 
Üst Alt