İlbet %50 Çevri̇msi̇z Slot Yatırım Bonusu

Jetman

Moderatör
Moderatör
Tipster
Büro Destek
Katılım
3 Tem 2022
Mesajlar
715
Tepki
46
Puan
28
1659302855115.png

%50 ÇEVRİMSİZ SLOT YATIRIM BONUSU

Şartlar ve Koşullar:
1. Bu promosyondan faydalanabilmeniz için, minimum 100 TL yatırımınızın olması gerekmektedir. Maksimum alınabilecek bonus miktarı 500 TLdir.
2. Bu promosyon Salı - Perşembe - Pazar günleri bir yatırım için geçerlidir.
3. Aldığınız bonus miktarı çekim esnasında hesabınızdan kesilerek, Yatırımınızın maksimum 20 Katı çekim yapabilirsiniz. Üzeri kazançlar silinecektir. Kesinti ardından oyunlara katılım sağlamadan, tüm bakiye çekim yapmanız gerekmektedir.

4. Çekim yapabilmeniz için anapara+bonus miktarını en az bir kez çevirmeniz gerekmektedir. (Kural ihlali halinde; anapara çevrimini tekrar tamamlamanız gerekmektedir.)
5. %50 bonus kullandığınız yatırım için, kayıp bonusundan faydalanamazsınız. Yalnızca 1050 ₺ üzeri yatırımınız mevcut ise bonus almadığınız tutar için kayıp bonusu talep edilirsiniz. Örneğin 1050₺ yatırımınızın 1000₺ si için 500₺ olarak %50 slot bonusu alırken kalan 50₺ için olası kayıp halinde kayıp bonusu talep edebilirsiniz. Olası bir jackpot kazancında jackpot miktarının % 15’i kadar ödeme yapılır ve kalan bakiye iptal edilir.
6. Bonus ile free spin veya bonus satın alamazsınız. Satın alma durumunda kazançlar silinerek anapara miktarı bırakılacaktır. NOT : Anaparadan az bakiye mevcut ise; bonus miktarı kadar kesinti yapılacaktır.
Bonus aldıktan sonra slot alanı hariç tüm oyunlara girişiniz kapatılacaktır. Bu bonus Spinomenal slot sağlayıcımızda geçerli değildir. Bonus ile slot oyunları dışındaki alanlara giriş yapmanız durumunda (Tombala, Canlı Casino, Aviator, Poker, Spor vs.) veya Slot alanında bulunan Baccarat, Rulet, Poker, Blackjack gibi spin çevirmeden oynadığınız oyunlara dahil olmanız durumunda kazançlar hesabınızdan silinecektir.
7. Para yatırımı yaptıktan sonra, oyunlara dahil olmadan Canlı destek üzerinden veya bonuslarım bölümünden bonus talep edebilirsiniz. Yatırım öncesi bakiyeniz veya sonuçlanmayan bahsiniz mevcut ise bonus aktarımı yapılmayacaktır.
8. Yatırım öncesi 24 saat içerisinde çekimi işlemi yapan kullanıcılar, bu promosyondan yararlanamayacaktır.
9. Bu promosyondan günde 1 defa, yatırım yaptığınız gün faydalanabilirsiniz. Bu bonus yalnızca Türkiye IP si ile giriş yapan kullanıcılar için geçerlidir. Bağlantılı hesaplar üzerinden gelen üyeler bu bonustan yararlanamazlar.
10. İlbet bu bonusu haber vermeksizin iptal etme, geri çekme veya kural ve şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Ayrıca gerekli gördüğü kişilere ait hesaplara bonus vermeme hakkını da saklı tutar. Herhangi bir bonusun güncel kural ve şartlarını takip etme yükümlülüğü oyuncunun kendisine aittir.
11. Herhangi bir anlaşmazlık durumunda İlbet tarafından alınan kararlar bağlayıcı nitelikte olacaktır.
12. Bu promosyon 01.02.2023 tarihine kadar geçerlidir.
 
Üst Alt