Gameofbet'e Arkadaşlarını Getir Sende Kazan !

Jetman

Moderatör
Moderatör
Tipster
Büro Destek
Katılım
3 Tem 2022
Mesajlar
715
Tepki
46
Puan
28
1656924457174.png
Taht Savaşını Arkadaşlarınla Birlikde Kazan !
Arkadaşlarını Gameofbet’e Davet Et Hem Sen Hem Arkadaşların Kazansın !

1-Bu kampanya 27 Nisan 2022 tarihi itibari ile geçerlidir.

2- Bu kampanyadan faydalanabilmeniz için, arkadaşlarınızı Gameofbet’e davet etmeden önce, kayıtlı bir Gameofbet hesabınızın olması ve en az bir kere minimum 50 TRY para yatırmış olmanız gerekir.

3- Davet ettiğiniz arkadaşınızın daha önce Gameofbet’de kayıtlı bir hesabı olmaması gerekir.

4- Form doldurduktan sonra call center ekibimiz tarafından arkadaşınıza davet araması gerçekleştirlecektir. Üye olduktan sonra 200₺ yatırım yapması durumunda hem size hemde arkadaşınıza 100₺ bonus eklenecektir.

NOT ; Form doldurmadan ve call center ekibimiz tarafından arama yapılmadan bonus eklemesi sağlanmayacaktır. Form doldurduktan sonra call center ekibimiz arakadaşınızı arayacaktır daha sonra arkadaşınız yatırım yapıp canlı destek hattımızdan veya call center ekibimizden talep edebilir.

5- linkinde yer alan form üzerinden tüm bilgileri eksiksiz doldurmanızın ardından call center birimimiz kısa süre içerisinde sizler ve davet ettiğiniz arkadaşınız ile iletişime geçecektir.

5- Spor Alanı İçin : Almış olduğunuz bonusunuzun 6 katı kadar kombine kuponlarda her müsabaka minimum 1.70 orandan çevirmelisiniz.

Canlı Casino Veya Slot Alanı İçin : Bu promosyondan aldığınız bonusu çekebilmeniz yada başka bir alana aktarım yapabilmeniz için bonusunuzun 30 katı kadar tüm Slot oyunlarında çevirmeniz gerekmektedir.

6- Arkadaşınızın 200 TL yatırım sağlamasının ardından siz 100 TL ve arkadaşınız da 100 TL Ekstra bonus kazanır. İkinci davet ettiğiniz arkadaşınız için yine 100 TL Bonus kazanırsınız.

7- Gameofbet, kampanyayı suistimal ederek haksız kazanç elde etmeye çalışan ve Gameof genel şartlarını ve koşullarını ihlal eden kullanıcıların hesaplarını kapatma hakkını saklı tutar.

8- Aynı IP adresi, aynı adres bilgileri, aynı e-mail hesabını, aynı telefon bilgileri vb. gibi kişisel bilgilerini paylaşan kullanıcıların sadece biri bu promosyondan yararlanabilir. Ayrıca aynı aile fertlerinden sadece biri bu promosyondan yararlanabilir.

9- Gameofbet bonus genel kural ve şartları geçerlidir.
 
Üst Alt