Gameofbet Görevimiz Gob Coin !

Jetman

Moderatör
Moderatör
Tipster
Büro Destek
Katılım
3 Tem 2022
Mesajlar
715
Tepki
46
Puan
28
1656924303436.png
Görevimiz GOB Coin

Günün Görevini Tamamla GOB Coin Kazan!

1) Etkinliğe katılabilmek için hesabınızın olması gerekmektedir. Hesabınız bulunmuyorsa sitemizde ki kullanıcı adınız ile kolayca kayıt oluşturabilirsiniz.
*Sitemizde ki kullanıcı adınızdan farklı bir kullanıcı adı ile hesabı açmanız durumunda hesabınız geçersiz olacaktır ve etkinliklerden yararlanamayacaksınız.
2) Günün Görevi her gün sosyal medya hesaplarımızda ve adresinden duyurulacaktır. Belirtilen görevi tamamlayıp adresinden katılımınızı tamamlamanız gerekmektedir.
* Aynı zamanda / hesabınıza giriş yaptıktan sonra ana sayfada bulunan "GÜNÜN GÖREVİ" butonuna tıklayarak günün görevini görebilir ve etkinliğe katılabilirsiniz.
3) Günün Görevi her gün 15:00'da aktif edilecektir ve 23:59'a kadar görevi tamamlayıp katılım sağlayabileceksiniz. Ödül eklemeleri sonraki gün öğlen 13:00 - 13:30 arasında tamamlanacaktır. Şartları eksiksiz olarak yerine getiren tüm üyelerimizin hesabına Etkinlik Coinler 13:00 - 13:30 arasında eklenecektir.
4) Ödülden yararlanabilmek için belirtilen görevi eksiksiz tamamlayıp adresinden katılımınızı tamamlamanız gerekmektedir. Lütfen tüm şartları sağladığınızdan emin olunuz. Aksi taktirde ödülden yararlanamazsınız.
5) Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek hem günün görevlerini kaçırmadan tamamlayabilir aynı zamanda birbirinden avantajlı promosyonlardan ve ödüllü etkinliklerden faydalanabilirsiniz.

Twitter - Instagram vb. sosyal medya platformlarında yapılacak görevlerde gizli (kilitli) hesapların etkinliğe katılması durumunda kontroller sırasında paylaşımlarını göremeyeceğimiz için etkinlik katılımları geçersiz olacaktır.
 
Üst Alt