Dumanbet Özel Masalar Ve Daha Düşük Rake Ücretleri̇ İle Poker Keyfi̇ni̇zi̇ Katlayın!

Jetman

Moderatör
Moderatör
Tipster
Büro Destek
Katılım
3 Tem 2022
Mesajlar
715
Tepki
46
Puan
28

1662226595218.png

ÖZEL MASALAR VE DAHA DÜŞÜK RAKE ÜCRETLERİ İLE POKER KEYFİNİZİ KATLAYIN!​

Ücret Ödemeden Kendi Poker Masanızı Kurun, Masanızdaki Her Oyunda Siz de Kazanın!

KURAL VE ŞARTLAR​


1. Bu program sadece OLA POKER’de geçerlidir.
2. Açılan masalara giriş yapacak olan kişilerin DUMANBET üyesi olması ve masa sahibi tarafından kullanıcı adlarının canlı destek üzerinden kayıt ettirilmiş olması zorunludur.
3. Masa adı, small blind ve big blind miktarları için talepler masa sahibi tarafından masa açılırken belirtilmelidir. Uygunsuz isimler kabul edilmeyecektir.
4. Small blind ve big blind miktarları masa açıldıktan sonra günde en fazla 1 (bir) kere değiştirilebilir ve bu talebin masa sahibi tarafından iletilmesi gerekmektedir.
5. Özel masalardaki oyunlara sadece o masaya kayıt olmuş üyeler katılabilir ve izleyebilir. Masaya kayıtlı olmayan üyeler bu masalara hiçbir şekilde giriş yapamazlar.
6. Özel masalardaki rake oranı maksimum %1,5 olarak hesaplanmaktadır. Üyelerin bu masalarda ödediği rake miktarının 1/3'ü haftalık olarak masa sahibinin DUMANBET hesabına eklenecektir.
7. Pazartesi 00:00 den Pazar gecesi 23:59’a kadar üretilen rake üzerinden ödeme yapılacaktır.
8. Bu program poker oyuncuları için yapılmaktadır. Chip dumping ve benzeri hilelere başvurarak haksız kazanç elde edilmesi durumunda DUMANBET tüm kazancı bloke etme, oyuncuyu uzaklaştırma ve/veya masayı kapatma hakkını saklı tutmaktadır.
9. Program başlama tarihi 27.12.2019 saat 00:00 dır. Özel masa programı ve pokerle ilgili tüm sorularınız için poker@dumanbet.com‘a mail atmanız yeterlidir.
10. Bu kurallara ek olarak sitemizin Genel kural ve şartları da dahildir.
 
Üst Alt