Betasus Günün Görevini Tamamla Asus Coin Kazan!

Jetman

Moderatör
Moderatör
Tipster
Büro Destek
Katılım
3 Tem 2022
Mesajlar
800
Tepki
86
Puan
28
1656923291490.png
Günün Görevini Tamamla Asus Coin Kazan!

1) Etkinliğe katılabilmek için shopasus.link hesabınızın olması gerekmektedir. Hesabınız bulunmuyorsa sitemizde ki kullanıcı adınız ile kolayca kayıt oluşturabilirsiniz.

*Sitemizde ki kullanıcı adınızdan farklı bir kullanıcı adı ile hesabı açmanız durumunda hesabınız geçersiz olacaktır ve etkinliklerden yararlanamayacaksınız.

2) Günün Görevi her gün sosyal medya hesaplarımızda ve adresinden duyurulacaktır. Belirtilen görevi tamamlayıp adresinden katılımınızı tamamlamanız gerekmektedir.

* Aynı zamanda hesabınıza giriş yaptıktan sonra ana sayfada bulunan "GÜNÜN GÖREVİ" butonuna tıklayarak günün görevini görebilir ve etkinliğe katılabilirsiniz.

3) Günün Görevi her gün 14:00'da aktif edilecektir ve 23:59'a kadar görevi tamamlayıp katılım sağlayabileceksiniz. Ödül eklemeleri sonraki gün öğlen 12:00 - 12:30 arasında tamamlanacaktır. Şartları eksiksiz olarak yerine getiren tüm üyelerimizin hesabına Asus Coinler 12:00 - 12:30 arasında eklenecektir.

4) Ödülden yararlanabilmek için belirtilen görevi eksiksiz tamamlayıp adresinden katılımınızı tamamlamanız gerekmektedir. Lütfen tüm şartları sağladığınızdan emin olunuz. Aksi taktirde ödülden yararlanamazsınız.

5) Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek hem günün görevlerini kaçırmadan tamamlayabilir aynı zamanda birbirinden avantajlı promosyonlardan ve ödüllü etkinliklerden faydalanabilirsiniz.

Twitter - Instagram vb. sosyal medya platformlarında yapılacak görevlerde gizli (kilitli) hesapların etkinliğe katılması durumunda kontroller sırasında paylaşımlarını göremeyeceğimiz için etkinlik katılımları geçersiz olacaktır.
 
Üst Alt